Tovar

Štýlový doplnok do domu aj do pracovne

Raz za čas má každý chuť niečo vo svojom živote zmeniť. Keď chcete zmenu, musíte začať od seba. Premýšľajte nad tým, čo by vám urobilo najlepšie. Čo by vás najviac potešilo? Čo by vo vašom živote spôsobilo niečo významné, čo by vás nakoplo ďalej? Poradíme vám. Je to zmena vášho domova.

Keď ste so svojím životom nespokojný, je najlepšie vždy začať od seba. Ale priestor, v ktorom žijeme alebo v ktorom trávime najviac času, ovplyvňuje naše myšlienky a našu náladu.

okna

Nikdy sa vám nestalo, že ste si o svojom domove pomysleli, že by potreboval vylepšiť? Veríme, že určite áno. Niektoré veci jednoducho vylepšiť potrebujú, aby nepôsobili obstarožne až gýčovo. Viete, akú modernú vec by ste si mohli zaobstarať, aby vám osviežila každú miestnosť, ktorú budete chcieť? Opäť vám poradíme. Sklenené steny!

Zdá sa vám to prehnané a pritiahnuté za vlasy? To snáď nie! Najprv si to predstavte. Nehovoríme, že ich máte umiestniť všade v dome alebo v byte, to v žiadnom prípade. Ale niekam, kam sa to jednoducho hodí. Nemáte doma izby, ktoré by ste mali najradšej prepojené? Alebo miestnosti, v ktorých jednoducho chýba svetlo? Takýmto spôsobom to dotiahnete.

Tí z vás, ktorí trávia veľa času v kancelárii a chceli by, aby na klientov pôsobila moderne, elegantne a vkuse, toto je rada aj pre vás. Nie je nič lepšie, ako keď máte o svojich zamestnancoch prehľad, no zároveň aj oni vedia, kedy je vhodné vás vyrušiť a kedy naopak nie. Nemusíte byť posadnutý kontrolou, aby ste chceli mať všetko pod dohľadom. A práve to je to, čo dosiahnete, keď si zaobstaráte sklenené steny.

francouzská okna

Aj keď sa vám to možno nezdá, budete prekvapený, ako veľmi dokáže niečo také jednoduché úplne zmeniť váš domov. Izby budú zrazu priestrannejšie a vzdušnejšie. Nebudete tomu chcieť uveriť, ale svetlo bude aj tam, kde sa predtým nemohlo dostať. Nebojte sa zmien.