Osvetlí každý priestor

To, že sú diódové žiarovky naozaj výhodné, už v dnešnej dobe asi nikto nepopiera. Veľa ľudí už je používa v domácnostiach, pretože vie, koľko s nimi môže ušetriť. Ale čo sa týka veľkých priestorov, tam sa s týmto druhom svetiel zatiaľ príliš nestretneme.

laser

Avšak aj tam môžete svietiť naozaj výhodne. Žiarovky vám k tomu možno stačiť nebudú, ale iste budú tou správnou voľbouled panely. Tie sú totiž schopní výdaja veľmi intenzívneho svetla, ale oproti klasickým žiarivkám majú ešte veľa výhod. Akých?

●     Až trikrát dlhšia životnosť než u bežných žiariviek
●     Takmer nulové náklady na servis
●     Napájanie 230V – bez nutnosti prehradenie
●     Ušetrené za energiu aj niekoľko tisíc za rok
●     Rovnomerné svietenie po celej ploche
●     Žiadne nepríjemné blikanie
●     V niektorých prípadoch je možná regulácia intenzity svetla, čo prináša ešte väčšiu úsporu
●     Výber studených i teplých odtieňov svetla
●     Veľmi nízka teplota povrchu – nemusíte sa báť požiaru či popálenia
●     Šetríte životné prostredie – tieto diódové svetlá neobsahujú ortuť ani iné nebezpečné látky a preto nepotrebujú špeciálnu likvidáciu. Vďaka dlhej životnosti je vzniknutý odpad minimálna

●    Svetlo budúcnosti

Možno ste už počuli názor, že diódové svetlá sú svetlá budúcnosti. Zatiaľ sa totiž nikomu nepodarilo vymyslieť tak výkonnejší zdroj svetla s tak nízkymi nákladmi. Navyše sa jedná aj o veľmi ekologickú variantu a v dnešnej dobe už je snáď všetkým jasné, že sa o planétu musíme náležite starať, aby nám naďalej poskytovala podmienky vhodné na žitie.

žárovka

Možno jediný dôvod, ktorý by vás od nákupu diódových dosiek mohol odrádzať, je ich obstarávacia cena. Tá je síce o niečo vyššia, než u tých klasických. Jedná sa ale o investíciu, ktorá sa rozhodne oplatí. Preto neváhajte vyberať diódové dosky, rovnako ako obľúbené diódové žiarovky GU10 a ďalšie druhy tohto osvetlenia. Určite nebudete svojho rozhodnutia ľutovať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup