Nezařazené

Posvieťme si novým štýlom

Svetlená dióda, ledka je skoro desaťkrát účinnejšia, než klasická žiarovka, ktorá sa používala doteraz a vyžadovala odber veľkého množstva elektrickej energie a to len pri funkcii rozsvietenia. Ledka, ako som spomínal má skoro desaťkrát väčší výkon, pritom však vyžadujú minimálny odber elektrickej energie, takže ľudovo povedané- „

reflektor

Máme veľa muziky, za málo peňazí.“ Tento šetrný odber ledky pri spočítaní na konci roka určite oceníme a padne nám vhod a na klasickú žiarovku nadobro zabudneme. Zostaneme spokojní s osvetlením technológie led a určite nebude jediní, skôr naopak- zapadneme medzi dnešnú modernú spoločnosť, ktorá takisto ocenila kvalitu a šetrnosť energie tohto druhu v používaní osvetlenia.

Spomínaná led dióda sa už používa všade, takisto aj v cool reflektoroch, na ktoré Vám zanechám odkaz: https://www.ledprodukt.sk/59-led-reflektory
Na tejto webovej stránke sú v ponuke reflektory značky Genesis, ktoré disponujú touto výkonnou, pritom však šetrnou diódou. Ako ste si už asi všimli, na výber sú i slim modely, teda reflektory s úzkym, štíhlym a elegantným dizajnom, ktoré sú praktické, zaberú málo miesta, pritom efekt osvetlenia je nemenný, je skvelý, ako sme u led zvyknutí, pričom rozžiaria celú miestnosť, pritom s ich životnosťou sa trápiť nemusíme, aj tento podstatný detail je premyslený.

odraz

• Svetelná dióda led, ktorá sa v reflektoroch nachádza, vydrží pri nepretržitom svietení šesť dvanásť rokov /!/.
Tieto produkty však nájdu praktické využitie i v dielni alebo miestnosti, v ktorej často pracujeme a hlavne- potrebujeme kvalitné svetlo, aby sme si nekazili zrak a aby bola naša práca či činnosť efektívnejšia. S takýmto osvetlením v podobe reflektora môžeme v pohode rozsvietiť i garáž, parkovisko, či príjazdovú cestu a o zlú viditeľnosť sa teda strachovať vôbec nemusíme. Na výkonné reflektory led sa môžete spoľahnúť.