Stokrát lepší zážitok, relatívne nízka cena

Pokiaľ máte notebook či počítač i TV a okrem toho túžite po perfektnom ozvučení, nemusíte automaticky kupovať domáce kino. Existuje i lacnejšia a niekedy kvalitnejšia alternatíva. Stačí Vám dokúpiť reproduktory, ktoré zapojíte pomocou koncovky Jack. Túto koncovku dnes majú všetky elektro produkty a zastrčíte ju do koncovky určenej na slúchadlá. Či zapojíte slúchadlá alebo reprodukrory, koncovka je určená ne obidve zariadenia, bez rozdielu. Teda pokiaľ chcete vylepšiť kvalitu ozvučenia a vychutnať si film, videohru, či koncerty s perfektnou atmosférou, stačí Vám dokúpiť reproduktory, no najradšej tie, ktoré disponujú basovým subwooferom.
barevné reproduktory
Dnes určite nájdete takéto reproduktory s perfektným ozvučením za menej, než 70 Euro. Pritom sa však jedná o dokonalé ozvučenie, ktoré Vám zlepší zážitok, či už pozeráte obľúbený film, či do TV zapojíte hernú konzolu, alebo si chcete vychutnať Váš hudobný playlist. Ako som spomínal, disponujú univerzálnou koncovkou Jack, takže ľahko ich môžete zapojiť do TV, notebooku, počítača i mobilného zariadenia. Skrátka majú využitie všade. V každom zariadení, cez ktoré ide ozvučenie či hudba.
černé reproduktory
Nemusíte sa však báť hlasitého ozvučenia, ktoré by rušilo susedov či spolubývajúcich. Áno, dajú sa nastaviť i na takýto rušivý level hlasitosti a basy Vám budú otriasať steny, no na druhej strane sa dajú nastaviť na príjemný tichý zvuk, no kvalita zostáva tá istá. Basový subwoofer vytvorí skvelú atmosféru ozvučenia, no pokiaľ reproduktory či hlasitosť na TV alebo inom zariadení dáme potichšie, máme ideálny zvuk. Basy nás vtiahnu so sebou do deja, pričom hlasitosťou nerušíme okolie.
 Pokiaľ bývate napríklad v činžiaku, tento spôsob odporúčam. Basový subwoofer nastavte pomerne na vysoký stupeň, no reproduktory a zvuk z TV, počítača, tabletu,… na nízky.
Ak pozeráte vojnový film, streľba a výbuchy Vám navodia akčnú atmosféru, pokiaľ hráte závodnú videohru, zvuk motorov bude super zážitkom a o kvalite hudobný nahrávok ani nehovoriac.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup