Rodgers: Začínam posledných deväť rokov

Aaaron Rodgers hrajúca legenda Green Bay Packers začína prípravu na svoju trinástu sezónu v NFL, čas tak letí však? V decembri tridsaťštyri ročný quarterback v minulej sezóne veľa fanúšikom spôsobil skoro infarkt keď začal sezónu slabo a ťažko sa rozbiehal až sa mu na koniec základnej časti podarilo dostať do dobrej formy keď ukončil ročník štyridsať-mi touchdownmi. Čoraz viac počuť také výroky hráčov že by chceli hrať aj po štyridsiatke. Aaron Rogers sa tiež pripojil k ním a k danej téme sa vyjadril:

futsalový míč

„ Myslím si že začínam posledných deväť rokov lige. Tento rok bude mojím desiatym, v ktorom začínam ako quarterback číslo jeden. Takže vlastne tých trinásť rokov nie je úplná pravda. Necítim sa ako keby som bol profesionál už trinástu sezónu tie tri roky sú dosť dlhá doba. O každom quarterbackovi, ktorí má viac ako tridsaťpäť rokov ľudia a novinári začnú hovoriť o tom, že sú už starí a treba začať hľadať náhradu kým nie je ešte neskoro. Keď som bol mladým quarterbackom ani sa mi nesnívalo o tom, že dosiahnem takú úžasnú a dlhú kariéru, ale som si s tým istí, že rozhodne ešte koniec nie je. V inom tíme hrať by som jednoznačne nechcel a dúfam že ani nebudem. Kariéru by som chcel určite dokončiť tu doma v Green Bay.“

zápas

Aaron Rodgers je naozaj rozhodnutý a má silnú motiváciu a neukončiť kariéru. Určite by však bolo skvelé získať ďalší prsteň pre víťaza Super Bowl. Green Bay Packers sa skoro každú sezónu dostáva do play off. Dostáva sa stále veľmi ďaleko a je jedným z najlepších tímov NFC. Za desať rokov sa do finále dostali len raz a táto skutočnosť už začala štvať nielen fanúšikov Packers, ale aj samotných hráčov. Tieto prehry v play off, v ktorých prišli o výhru naozaj o vlások, to však nemôžeme vyčítať vynikajúcemu quarterbackovi. V roku 2014 sa už skoro dostali do finále, ale nemali šťastie. Keď sa tento rok podarí dať dokopy mladú a talentovanú obranu, môže to pre Packers znamenať účasť vo finále Super bowl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup