Tovar

Pracovné odevy je lepšie kúpiť sezónne alebo celoročné? Ktorá volba je pre mňa vhodnejšia?

Blíži sa koniec roka a to pre mnohých z nás znamená, že si musíme zakúpiť, alebo dostaneme od zamestnávateľa, nové pracovné odevy. Zamysleli ste sa, ale niekedy nad tým aký typ pracovných odevov je pre vás a váš typ práce vhodný? Najmä teraz v zime sa mnohí z nás zamýšľajú, či im budú stačiť tie montérky, ktoré nosili aj na jar a jeseň. Alebo je lepšou variantou kúpiť si špeciálny, zateplený pracovný odev, ktorý je priamo prispôsobený noseniu v zimných mesiacoch? Všetky tieto otázky by možno vyriešil jeden univerzálny odev vhodný https://www.zive.cz/vhodny-postup/at-1050794/default.aspx do každého ročného obdobia, ale existuje vôbec taký? Zisťovali sme za vás tak čítajte pozorne ďalej a možno vám uľahčíme rozhodovanie.

pracovní oděvy

Aké celoročné a sezónne pracovné odevy poznáme?

Prvou otázkou, ktorou sa treba zaoberať je fakt v akom prostredí sa počas práce pohybujete. Ste väčšinu času v interiéry alebo exteriéry? Ak ste tí, ktorí trávia pracovný čas vonku je pre vás lepšou voľbou zaobstarať si pracovné odevy sezónne. Kúpiť si zvlášť oblečenie na zimnú a letnú sezónu má nespochybniteľne množstvo výhod. Toto oblečenie je priamo prispôsobené všetkým potrebám v danom ročnom období, čím sa docieli vyššia komfortnosť nosenia týchto pracovných odevov. Tie letné sa vyrábajú s veľmi príjemných, priedušných materiálov tak, aby vám v nich nebolo príliš teplo, ale zároveň, aby stále bola zabezpečená požiadavka odolnosti a trvácnosti.

žena při práci

Naopak tie zimné odevy sú ušité z pevných vodeodolných a vetruvzdorných materiálov tak, aby vás chránili pred akýmkoľvek chladným počasím. Ak však pracujete v interiéri, napríklad vo výrobnej hale, pre vás by bolo vhodnejšie celoročné pracovné oblečenie, ktoré je prispôsobené na univerzálne nosenie vo všetkých ročných obdobiach. Existuje, ale ešte jedna možnosť pre pracovníkov, ktorí pracovný čas trávia aj vonku aj vo vnútri. Skvelou voľbou sú montérky 2v1 ako napr. montérkové nohavice, z ktorých viete urobiť kraťasy, alebo montérková bunda, ktorá sa po odzipsovaní rukávov premení na vestu. Ak sa teda chystáte kúpiť nové pracovné oblečenie stačí ak kliknete na webovú stránku https://www.ardonsk.sk/, kde nájdete nielen sezónne a celoročné odevy ale aj ochranné pracovné pomôcky.