Kupujte a čakajte viac ako sa nakoniec stane

Ruku na srdce, patríte aj vy k väčšine, ktorá raz za čas podľahne? Vidíte v reklame tú ženu s dokonalou postavou a začne vo vás hlodať ten červík pochybnosti, čo ak je to všetko pravda? Čo ak je to také jednoduché? Možno mozog skúsi protestovať, ale tá túžba mať postavu bez zbytočných kilogramov je silnejšia. Ani neviete ako a už máte doma nové prípravky na chudnutie.

činky

A potom už sa len tešíte. Pravidelne si dávate akési tabletky, najskôr žijete ako predtým, ale keď začnete mať podozrenie, že sa nič nedeje aj keď by sa malo, skúsite zmeniť životný štýl. Dáte si menej sladkostí, menej smaženého jedla, menej masla a iných tukov. Keď sa zase nič nestane, začnete byť už o niečo nervóznejší. Začnete sa hýbať. Nič. Sklamanie, nešťastný pohľad do zrkadla. A nasleduje cesta do cukrárne alebo do obchodu. Dosť bolo odriekania, bolo to celé zbytočné.

Sú však aj také doplnky výživy, ktoré skutočne fungujú, len je potrebné užívať ich za určitých podmienok, pridať k nim istý spôsob stravovania a samozrejme aj zvýšenú mieru pohybu. Bez práce jednoducho nie sú ani koláče, ani pekná postava. Čím skôr si to uvedomíme, tým lepšie pre nás, pretože kým sa dostavia výsledky, chvíľu to potrvá.

váha

Ako sa však správať vtedy, keď všetko trvá akosi pridlho? Hlavné je nevzdať to a užívať si každý malý úspech. Oslávte každý stratený centimeter tým, že si kúpite niečo nové na seba, niečo, v čom sa budete cítiť obzvlášť príťažlivo. A ako hlavná motivácia môže pokojne slúžiť aj nejaký model v konfekčnom čísle, aké chcete dosiahnuť. Vždy, keď budete mať chuť porušiť pravidlá, pozrite sa naňho a je takmer isté, že to bude fungovať


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup