Nepodceňujte maličkosti

Určite by ste vo svojom okolí nenašli ženu, ktorá by povedala, že nechce dobre vyzerať a páčiť sa, také sme všetky, odhodlané byť každý deň príťažlivé. Príroda každej z nás nadelila do vienka nejakú vizáž, s ktorou je, priznajme si, máloktorá z nás spokojná. Niektorej sa zdá nedokonalá postava, inej sa nepáčia vlasy, ďalšia má problém s nosom… A tak je namieste sa zamyslieť nad tým, čo je pre nás dôležité, či sme niečo nezanedbali, prípadne úplne zabudli. Určite mi odpoviete, že je toho kopa, s čím nie ste spokojná, každá však preferujeme na sebe niečo iné.

kosmetika

Dôležité sú aj maličkosti
Komplet tvoria detaily, maličkosti, ktorých je na našom tele skutočne veľa a tak by ste si ich mali všímať, lebo sú veľmi dôležité a majú aj svoj význam. Ako príklad uvediem pleť. Každé ráno na ňu nanášame vrstvy mejkapu, ale večer ho zasa odstránime odličovačom. Sú to denno-denné procedúry, ktoré predsa len pleť namáhajú, pri nanášaní aj pri odličovaní ju naťahujú a hlavne sa na ňu dostávajú chemické látky, obsiahnuté v kozmetických prípravkoch, ktoré naša pleť nie vždy dobre znáša. Preto sa snažíme, aby pleť vyzerala zdravo a pekne aj bez kozmetických pomôcok, aby mala čo najmenej vrások a nedokonalostí.

Ruky a nechty
Takýmto spôsobom by sme sa mali starať aj o naše ruky a nechty, na nich sa totiž odzrkadľuje aj vek majiteľky. Koža na rukách je tenká a takmer bez tuku, preto je najnáchylnejšia na tvorbu vrások. Základom starostlivosti o ruky je krémovanie, áno, vždy majte poruke krém, pretože pri každodenných činnostiach, keď si viackrát denne umývame ruky mydlom, používame čistiace prostriedky a podobne. Toto všetko pokožku rúk zaťažuje, tak im treba pomôcť a dodať ochranu.

přesýpací hodiny

Na výber máte krém, balzamy alebo oleje, všetky spĺňajú funkciu ochrany pokožky pre nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Nečakajte, kým vám koža popraská a budú sa lámať nechty, vtedy je už pomoc nutná, bude však trvať dlhšie a vyžadovať si viac úsilia a trpezlivosti. Ozdobou rúk sú pekné, zdravé nechty, tie si môžete dať upraviť v salóne, ale vyzerať budú skutočne dobre len na rukách zdravých a ošetrovaných.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup