Najdivnejšie i desivé videá na Youtube

Yotube je takmer synonymom slova internet. Ak sa pripojíme k internetu, zväčša navštívime i túto stránku. No ale niet sa čomu čudovať. Veď tam nájdeme doslova všetko. Množstvo videí ale i kanálov, z ktorých môžeme odoberať videá na určitú tému. Aká téma Vás napadne, takú na Youtube určite nájdete.

sociální média

Ale nájdeme tam aj videá, aké by nás ani vo sne nenapadli a márne by sme hľadali v našej predstavivosti. Je ťažké ich vôbec niekam zaradiť i vôbec niečo zmysluplné o nich napísať, no práve tým sú akosi zaujímavé, svojou zvláštnosťou a veľkou mierou netradičnosti. Tieto videá zbierajú skôr kanály, ktoré sú zamerané na strašidelné videá a mohli by sme ich zaradiť do kategórie  "creepy." Väčšina z nich v nás totiž určitým spôsobom zanechá hrozivý či desivý pocit. Ani možno nevieme prečo, ale sú také divné, až pôsobia hrôzostrašne. No nečudo, mnoho z nich pochádza z dark webu, no nie všetky. Iné sú "creepy" kvôli príbehu ôsbob na videu, alebo na nich vidíme niečo nevysvetliteľné. A potom tú máme tie, ktoré boli natočené len ako reklama či dokonca rozprávka, no aj tak pôsobia akosi divne a trošku naháňajú  hrôzu.

fantazie

Bolo by na mieste, aby som niektoré "creepy" videá zo stránky Youtube spomenul.
•         Začnem hneď poriadnou dávkou, existuje kanál s názvom Shaye Saint John a tam je obsah v podobe veľkého mixu videí, ktoré na 101 % určite môžem označiť ako "creepy." Aj by som ich bližšie opísal, len skrátka,… neviem ako /: 
•         Edarem Pretty Woman CINGE– Starší muž spievajúci legendárny song Pretty woman. Nič strašné, však? Ale ten muž pôsobí akosi desivo a dnes sa už vie, že tento muž bol kedysi označený a potrestaný za sexuálne deviantstvo.
•         Creepy Tape Found in Croatia– Videozáznam, ktorý sa našiel v neďalekom Chorvátsku a dátum natáčania kazety ukazuje rok 2005. Tento klip už nie je žiadnou novinkou, no možno ho ešte nepoznáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup