Beh na dlhé trate, ktorý stojí za to

Ľudia, ktorí trpia nadváhou alebo dokonca obezitou dobre vedia, že ich kilogramy sú pre nich niečo, čo ich ťaží. Nejde len o fyzickú záťaž a o to, že musia nosiť množstvo kilogramov, ktoré sa nedajú len tak jednoducho zložiť, ale najmä o záťaž psychickú. Obezita má totiž väčšinou svoj skrytý základ, ktorý je zakorenený vo vnútri človeka.

hubnutí

Či už sú to zlé zážitky či ťažké životné osudy, depresie či nízke sebavedomie, ktoré dotyční „zajedali“ a dopracovali sa až k množstvu kilogramov, ktorých sa nevedia zbaviť. Pri nadmernej váhe nejde ani tak o estetický problém, aj keď aj ten týchto ľudí veľmi trápi a štítia sa pohľadu do zrkadla, ale ide hlavne o zdravotné riziko, ktoré je oveľa dôležitejšie. Ľudia, ktorí trpia nadváhou totiž trpia väčšinou aj ďalšími zdravotnými problémami ako cukrovka, vysoký krvný tlak, choroby srdca či pohybového ústrojenstva.

Preto je veľmi dôležité, aby so sebou niečo robili a to čím skôr. Nikdy totiž nie je neskoro, aj keď niektorí si myslia opak. Základom zhadzovania kilogramov býva úplná zmena jedálnička a stravovacích návykov. Organizmus sa musí nastaviť na to, že mu nebudú dodávané veľké množstvá kalorických jedál, ktoré sa len ukladali do tukových zásob a neprodukovali žiadne živiny, ktoré sú pre telo potrebné.

Ide to aj bez hladovania
Niektorí pod slovom diéta chápu to, že človek musí hladovať a tak z neho kilogramy pomaly odchádzajú. Pri tejto predstave mnohí s chudnutím skončia skôr ako začali. To ale nie vôbec tak. Hladovanie nie je spôsob ako si pomôcť. Práve naopak. Človek sa musí naučiť jesť tie správne veci, aby mu jeho váha, ktorú dosiahne chudnutím zostala a nedostavil sa neželaný jo-jo efekt. Jedným z takýchto spôsobov chudnutia ponúka ketodiet.

metr

Je to diéta založená na proteínovej strave, na kvalitných bielkovinách, vitamínoch a mineráloch, ktoré telo pre svoje správne fungovanie potrebuje. Funguje na princípe ketózy, ktorá v tele vznikne na základe zníženého prísunu sacharidov. Telo tak začne tuky spaľovať rýchlejšie a kilá idú dolu. Jete pritom vyváženú stravu, nehladujete, a aj tak idú kilá dolu. Takéto chudnutie je zdravé a vhodné pre každého, kto sa chce s nadbytočnými kilami rozlúčiť natrvalo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup