11 produktov, ktoré nesmú chýbať v kozmetickej taštičke modernej ženy

1.       Podkladová báza
Nanášajte ju vždy na vyčistenú pleť, na ktorej už je hydratačný krém. Na čo slúži? Make up vďaka nej vydrží dlhšie, lepšie priľne k pleti a výsledný efekt tak bude profesionálnejší. Tomu hovoríme tekutý zázrak!

vlasy

2.       BB/CC krém
BB krém predstavuje zvyčajne stredne krycí krém, ktorý obsahuje hydratačnú zložku a antioxidanty. CC krém sa hodí skôr na korekciu farebných nezrovnalostí pleti. Potreby svojej pleti určite poznáte, preto si stačí vybrať – oba krémy sú vhodné na denné nosenie.

3.       Make up s krycou schopnosťou
Hodí sa skôr na slávnostnejšie príležitosti, kedy potrebujete vyzerať naozaj bezchybne, čo sa týka bežného nosenia, pleť by zbytočne zaťažoval. Vyberajte opatrne a dajte pozor na odtieň, nie je nič horšie, ako oranžová maska na tvári.

4.       Púder
Púder, najlepšie vo farbe krycieho krému, alebo transparentný, Vám dokonalo zafixuje celé líčenie tváre. Okrem toho má za úlohu zmatniť, keď sa vo svetle lesknete ako diskoguľa, pokazí Vám to Váš inak bezchybný vzhľad.

5.       Bronzer
Vyberajte nevýraznejší, s ktorým môžete zvýrazniť kontúry tváre a nebude vyzerať prehnane, ale prirodzene. Bronzer je doslova zázračný, dokáže zoštíhliť tvár, zúžiť nos, dodať efekt pekného opálenia…Ale dávajte pozor – určite to s ním neprežeňte!

kosmetika

6.       Rozjasňovač
Podobne ako bronzer, skvelý pomocník. Keď si ho nanesiete pod oči, po stopách prebdenej noci nezostane nič!

7.       Rúž
Vyberte si farbu, ktorá Vám bude lichotiť a podčiarkne Vaše črty. Na trhu je množstvo odtieňov, každá si nájde ten svoj. Okrem toho si môžete vybrať z matných aj lesklých, obe vyzerajú krásne.

8.       Tiene na obočie
Pekne vytvarované obočie dokáže mnoho – zvýrazniť oči, skrášliť celú tvár…Vyberajte si farbu podobnú farbe Vašich vlasov – vyhnite sa však čiernej, dokonca aj ak ste čiernovláska. Čierna farba na obočí pôsobí príliš tvrdo. Čo sa týka použiatia tieňov, buďte veľmi obozretná, internet je totiž plný katastrof zapríčinených líčením obočia.

9.       Gélová očná linka
Keď jej dáte šancu, je pravdepodobné, že sa od nej stanete závislou! S gélovou očnou linkou totiž dosiahnete plnú, intenzívnu farbu, dokonalý tvar a fantastickú výdrž! Pracovať budete s tenkým štetčekom, s ktorým je aplikácia tak jednoduchá, že s trochou cviku zvládnete linky za pár minúť.

10.   Paletka očných tieňov
Zvoľte paletku, ktorá je bohato pigmentovaná a vydrží. Farby vyberajte podľa farby Vašich vlasov, Všeobecne však platí, že brunetkám sa hodia zemité odtiene a slečnám s blond vlasmi odtiene modrej. Dnes je už ponuka paletiek skutočne pestrá, takže naozaj si každý vyberie svoju. Ešte pred aplikáciou očných tieňov odporúčame použiť na horné viečko rozjasňovač, vďaka ktorému tiene viac vyniknú a dlhšie vydržia.

rtěnka

11.   Riasenka
To najlepšie nakoniec. Pár ťahov týmto zázrakom a Vaše oči sa zmenia z nevýrazných a unavených na dramatické a zvodné. Vyberajte si kvalitnú špirálu, ktorá Vašim riasam pridá objem i dlžku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup