Www

Zľavové portály

Ak patríte k aktívnym ľuďom, určite nevydržíte doma sedieť celé dni a nič nerobiť. Skúšate nové športy, atrakcie či vyhľadávate zaujímavé pobyty? Ak je vašim životom jedlo, určite sa potešíte, keď vás partner zoberie na luxusnú, chutnú večeru. Ženy rady dbajú o svoj vzhľad a kadernícke, kozmetické či manikérske služby sú raz za čas samozrejmou starostlivosťou. Čo ale majú všetky tieto naše aktivity spoločne? Za všetky zaplatíte nemalé peniaze, aby ste si ich mohli dopriať. Na internete však nájdete množstvo zľavových portálov, kde ponúkajú rôzne pobyty či služby za zvýhodnené peniaze.

online
 
Zlavadna                                Jeden z najväčších zľavových portálov na Slovensku, ktorý ponúka široké množstvo výberu. Nájdete na ňom zájazdy do tatier a iných prírodných oblastí na Slovensku, jednodňové aquaparky či zážitkové aktivity ako napríklad jazda na štvorkolke, zoskok padákom a iné. Medzi sortiment sú tiež zaradené jazykové, fotografické či maliarske kurzy. Do obľúbenej kategórie patria tiež spomínané kozmetické úpravy. Maľovanie obočia, vyživujúce masky či laserové odstránenie jaziev. Veľmi rozšírené sú tiež operácie oči, ktoré vyjdú oveľa výhodnejšie. Jednoducho nakúpite cez portál, zaplatíte a na mail vám príde voucher, ktorý si vytlačíte a použijete v hoteli či obchode.

eshop
 
Zlavomat                                Najznámejší  a najväčší on-line zľavový portál. Možno povedať, že ponuka sortimentu je v rovnakom štýle ako pri predchádzajúcim portáli. Na zlavomate je však možnosť zbierania vlastných bodov, ktoré neskôr využijete pri kúpe produktu. Získavať ich môžete v kolese šťastia či ako bonus za nákup. Raz za mesiac je tiež ponuka nazývaná truhlica s pokladom, kde sa vždy ukrýva väčšie množstvo bodov na jednotlivé druhy sortimentu. Najrozšírenejšie sú pobyt či vyrobenie plátna s vlastnou fotkou, ktoré tak môžete získať ešte vo väčšej zľave.