Štýl bývania

Elegancia, noblesa, extravagancia, športový štýl, afro štýl,… štýlov obliekania je mnoho. Viete, ale že existuje aj štýl bývania? Ak sa neviete rozhodnúť pre jeden štýl poradí vám bytový dizajnér.

interiér

Bytový dizajnér.
Môžete osloviť bytového dizajnéra, ktorý vám po rozhovore s vami navrhne zariadenie bytu. Zistí čo sa vám páči, čomu dávate prednosť a podľa toho vyberie nábytok a dekorácie do domu. Dizajnéra ale budete musieť zaplatiť – to sú ďalšie výdavky naviac. Cena sa zvyčajne odvíja od plochy priestoru a záleží len od vás či vám postačí 3D projekt, ktorý dizajnér navrhne, alebo ho poveríte aj zariaďovaním domu. Pravdou je, že dizajnéri poznajú rôznych dodávateľov nábytku, šikovných remeselníkov a častokrát môžu zohnať veci do bytu lacnejšie. 

Vyberte si svoj štýl bývania.
Veľa ľudí si bývanie zariaďuje osobne. Každý máme svoj vkus a každému z nás sa páči niečo iné. Existuje niekoľko štýlov bývania, ktoré premenia váš byt na ozajstný domov.

Prírodný štýl
Pokiaľ máte radi prírodu, radi chodíte na výlety a dávate prednosť prírodným materiálom pred syntetickými zariaďte si domov podľa toho.
Drevo, koža, ľan, hodváb, vlna, bavlna, kameň,… prírodné materiály každý dom zútulnia.
Farby vyberajte zemité – hnedá, bledohnedá, zelená, okrová,… stačí sa pozrieť von a použiť rovnaké farby. Najvhodnejšie bude ak sa rozhodnete pre jednu dominantnú farbu a zvyšok zladíte v jej tóne.

ložnice

Provensálsky štýl
Tomuto štýlu sa hovorí aj vidiecky. Je vhodný pre romantické a jemné osoby, ktoré majú radi francúzsky vidiek. Väčšina nábytku v tomto štýle je biela, alebo krémová doplnená množstvom kvetov (ruže, levandule,…).

Rustikálny štýl
 Vysoké stoličky, mohutný drevený nábytok, krištáľové lustre,… rustikálny štýl v poslednej dobe hlási svoj veľký návrat. Nie je ale vhodný do malých izieb. Najlepšie vynikne vo veľkých halách, kde najlepšie vynikne jeho dôstojnosť.
Na tento štýl sa najlepšie hodí starožitný nábytok, alebo ručne vyrezávaný nábytok s množstvom dekorácií. Čalúnené stoličky a závesy na oknách s motívmi kvetov budú tou povestnou čerešničkou na torte v tomto štýle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup