Tovar

Príjmite pomoc

Prečo sa tak muži bránia všetkému, čo len okrajom pripomína problém s erekciou? Je to preto, že majú fóbiu z toho, že to vo vyššom veku čaká aj ich? Že je to jednoducho súčasť starnutia a problém, ktorý trápi naozaj takmer každého muža? Ale nemali by ste sa na to predsa pozerať z tohto hľadiska, nemyslíte? Ak máte pocit, že by ste sa tomu mohli venovať a že sa to v budúcnosti môže týkať aj vás, mali by ste sa tomu problému postaviť čelom a nie predtým zakrývať oči. Ak sa to môže týkať aj vás, mali by ste sa nad tým predsa zamyslieť.

spánek

Prečo majú muži problémy s erekciou?

Dôvody, prečo mužov trápi tento problém, môžu byť rôzne. Väčšinou sú to len tri faktory, ktoré sa neustále dokola opakujú a napriek tomu, že sú všeobecne známe, ženy majú často pocit, že sa to proste týka aj ich. Že by sa mali nad sebou zamyslieť a že nie sú dostatočne atraktívne na to, aby ich chlapovi všetko fungovalo tak, ako má. Asi je vám však jasné, že je to hlúposť a že by žena vôbec nemala mať výčitky. Faktory sú však nasledovné:

milovat

  1. Stres
  2. Fyzický problém
  3. Starnutie

Práve toto sú faktory, ktoré erekciu naozaj ovplyvňujú. Nemusíte mať však obavy. To ešte stále nič neznamená. Neznamená to, že budete neplnohodnotný muž alebo, že už nikdy nezažijete úžasný sex. Znamená to len to, že potrebujete pomôcť. Možno vám bude stačiť len obyčajná viagra. Len sa tomu nesmiete brániť a nesmiete sa tváriť, že niečo také, ako problémy s erekciou, jednoducho neexistuje. Je to tu a je to súčasť nášho života. Tak prečo by ste sa toho mali obávať? Prečo by vás to malo stresovať? Nemajte obavy a uvidíte sami, že keď sa tým prestanete zaoberať a začnete užívať tabletky, možno sa hneď všetko otočí a vy budete chlap, na ktorého ste zase hrdý. Tak sa nebojte. Veď to len skúsite a nič to neznamená.