Nezařazené

Priaznivý pomer cena/kvalita bublinkovej obálky

Kvalitná bublinková obálka predstavuje komfort pre zásielku

Vedia to už mnohí prepravcovia, zákazníci – prednosti kvalitnej bublinkovej obálky sú výrazné. Majú široké možnosti použitia a ich priaznivý pomer ceny v porovnaní s vysokou kvalitou je určujúci pri rozhodovaní o vhodnom obalovom materiáli.

V ponuke bublinková obálka cena nájdete širokú paletu bublinkových obálok v rôznych veľkostiach, s viacerými povrchovými fóliami, s rôznymi možnosťami uzatvárania obálky a samozrejme v rôznych dodávaných množstvách. Výsledná cena obálky sa odvíja od jej samotnej veľkosti, použitej povrchovej fólie a dodávaného množstva – cenovo výhodnejšie sú vždy väčšie objemy a počty dodávaného tovaru.

delivery-3367202_640

Jednoduchá, ale zároveň sofistikovaná bublinková obálka

Tak by sa dala charakterizovať ponuka bublinkových obálok – vode odolná vrstva vyrobená zo špeciálneho papiera tvorí vrchný obal samotnej obálky, špeciálna bublinková fólia plnená vzduchom vo vnútri obálky vytvára ochrannú vrstvu pre zasielaný tovar a druhú spevňujúcu vrstvu pre bublinkovú obálku. U zákazníkov sú najobľúbenejšie matné biele obálky s bublinkovou fóliou vo vnútri, ktoré sú univerzálne a majú najnižšiu cenu, ktorá sa odvíja od ich veľkosti. Uzatváranie týchto obálok je bezpečné – forma samolepiaceho prúžku zabezpečí spoľahlivé a dlho trvajúce uzatvorenie obálky.

Veľmi originálne je holografické prevedenie bublinkovej obálky – vonkajšia povrchová vrstva je trblietavá, pôsobivá a jedinečná, uzatváranie je takisto pevné formou posuvného jazdca, takže využitie obálky môže byť aj opakované. Ich cena je v porovnaní s klasickými bielymi obálkami o čosi vyššia, ale ich dizajn a originalita prispejú k zvýšeniu imidžu firmy.

V ponuke nájdete aj tmavé nepriehľadné obálky alebo holografické s uzatváraním na samolepiacu fóliu, ktoré sú dokonale diskrétne a ochránia zásielku aj pred prudkým slnkom.

envelope-2575249_640

Bezchybná odolnosť a kvalita

Celá ponuka obsahuje bublinkové obálky v prvotriednej kvalite, s vysokou odolnosťou voči akémukoľvek vplyvu, voči tlakom pri preprave, žiadne nepriaznivé poveternostné podmienky, vlhkosť, omylom rozliate tekutiny ich nepoškodia. Sú ľahké, zbytočne nezvyšujú hmotnosť zásielky, praktické, vhodné na zasielanie textilu, tlačovín ale aj krehkých vecí, ktoré sú v bublinkovej fólii dokonale izolované.