Tetovanie je symbolom vašej osobnosti

V súčasnosti sú moderné mikrotetovania na miestach, ktoré nie sú na prvý pohľad viditeľné. Malé kresby na zadnej časti krku, pri srdci, na členku. Znaky, ktoré vravia svoj príbeh a pripomínajú nositeľovi životnú udalosť. Zväčša sú to nápisy, citáty a jednoduché kresby.

tetování

Stále viac mladých párov si dáva tetovanie namiesto svadobných, či zásnubných prsteňov. Takto ozdobené ruky im navždy budú pripomínať ich lásku. Tetovania na prstov obľubujú aj mladé ženy. Tiež ide často o nápisy a drobné ornamenty. Ak máte takto ozdobené prsty na rukách a doplníte ich správnou manikúrou, spravíte zo svojich rúk naozajstné šperky. Tieto tetovania nemajú výpovednú, alebo ozdobnú funkciu a sú skvelým doplnkom.

obrázky

Opakom minimalistých vzorov je tetovanie celých rukávov. Ľudia, ktorí si ich dajú spraviť sa vždy vracajú do salónov. Sú to zväčša vyznávači tohto druhu umenia a jedno tetovanie im nikdy nestačí. Ide o ľudí provokatívnych, ktorí radi šokujú a ukazujú sa. Extravagancia je ich životným krédom. Ozdoby celých rúk, alebo veľkých častí tela sú skoro vždy farebné a musíte byť s nimi stotožnení. Tatéri milujú maľovanie veľkých plôch, ich dielo je tak výpoveďou tatérskej práce.
Čoraz viacej ľudí sa vracia k tradičným tetovaniam. Ide o čierno – biele motívy, často nápisy, či čínske znaky. Veľmi pekne vyznejú čierne tetovania ornamentov a drobných kvetov.

Ak uvažujete o tetovaní, mali by ste sa pripraviť na bolesť, ktorú iste pocítite pri jeho tvorbe. Intenzita bolesti závisí od miesta kam si chcete dať obrázok spraviť. Hrudník a celkovo celý trup sú veľmi senzitívne a preto práve na týchto miestach vás bude tetovanie bolieť. Veď také pichanie pod rebrami iste pocíti každý. Navyše sa trup zle hojí. Úplným utrpením je tetovanie zadnej časti kolena a o podpazuší by ste nemali radšej ani uvažovať kvôli absolútne zlej hojivosti. Naopak najmenej bolestivé miesta sú na ramene (pozor však na kľúčnu kosť), na predlaktí, stehne a u žien sú to aj kríže.

tetovaná záda

Či sa pre tetovanie rozhodnete, alebo nie závisí len od vás. Musíte si uvedomiť, že tetovanie je rozhodnutím na celý život (ak nechcete podstúpiť drahé a bolestivé odstraňovanie laserom). S tetovaním musíte byť stotožnený, vedieť s ním žiť a brať ho ako súčasť vašej osobnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup