Späť v časoch kuchynských

Ak inklinujete k farbám ako sú biela, béžová, slabo sivá a podobne a máte radi starý, vidiecky štýl, ktorý vám pripomína letné prázdniny strávené u babičky na dedine, ideálnym riešením dizajnu vašej kuchyne sú vintage kuchyne. Tieto typy kuchýň majú svoje špecifické znaky, ktoré ich rozlišujú od novodobých moderných kuchýň.
 stará kuchyň

Vintage kuchyňa, ktorá dýcha časmi dávno minulými

 
V súčasnosti sa do módy vracia starý dedinský štýl, ktorý nám tak strašne pripomína časy, keď sme boli ešte mladí u svojich starých rodičov. Tento štýl sa dá použiť v každej izbe vášho domu, či bytu. Najrozšírenejším sú vintage kuchyne, ktoré sa ladia do bielych, béžových prípadne slabo šedých odtieňov farieb. Ide o kuchyne, ktoré majú svoje špecifické znaky. Prvým znakom vintage kuchyne je to, že kuchyňa sa skladá zo samostatne stojacich políc, či horných alebo spodných. Tieto police buď nemajú žiadne dvierka, prípadne majú dvierka sklenené, teda je do nich vidno dnu, alebo majú dvierka z dvoch častí plné. Pri tomto type kuchyne je dovolená aj kombinácia týchto dvierok. Druhým znakom vintage kuchyne je, že je doplnená kvetmi, rastlinami, či bylinkami. Ďalším znakom je ostrovček. Vintage kuchyne vo veľkej miere obsahovali ostrovček, ktorý sa skladal z nezatvorených políc a ak aj zatvorených tak s dvojdielnymi dvierkami. V týchto typoch kuchýň prevládali veľké jedálenské stoly s výrazným lustrom. Ak chcete svoju kuchyňu doladiť aj s vintage spotrebičmi, nemusíte navštevovať starožitníctva, v súčasnosti je vintage štýl veľmi moderný a je po ňom veľký dopyt, takže vyrábajú sa aj novodobé spotrebiče v tomto štýle, ktoré krásne dotvoria vašu kuchyňu. Ak máte svoju kuchyňu spojenú s obývačkou, odporúčame do vintage štýlu zladiť aj dizajn obývačky.
 moderní kuchyně

Na čo netreba zabúdať?

 
Čo je však nesmierne dôležité pri výbere vintage kuchyne je jej kvalita. Siahajte vždy len po kvalitných materiáloch, ktoré boli vytvorené kvalitným výrobným procesom. Tým, že kúpite kvalitné kuchyne dbáte nie len na svoju bezpečnosť, ale aj na to, že vaša kuchyňa vám bude slúžiť dlhé roky. V prípade, že máte záujem o kvalitné vintage kuchyne, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://anrico.sk/, kde nájdete veľké množstvo typov a dizajnov kuchýň pre vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup