Business

Chystáte sa na senzuálnu masáž?

Viete, ako prebieha taká tantrická senzuálna masáž Bratislava? Nie? Tak je na čase sa dozvedieť niečo viac a naučiť sa jej praktiky. Čo musíte vedieť pred návštevou senzuálnej masáže? A viete, že ju môžete absolvovať aj u vás doma v rodinnom dome alebo panelákovom byte vo vašej spálni? Áno, senzuálna masáž je spojená s erotikou. Erotické a vzrušujúce praktiky ju úplne ovládajú. Nechajte ovládať aj vaše najtajnejšie zmysly a želania a oddajte sa úžasnej senzuálnej masáži, ktorá vás dokonale zregeneruje a objaví vo vás aj to, čo ste doteraz v sebe len skrývali. Tantrická senzuálna masáž je unikátny masážny rituál.

magická žena

Dochádza pri ňom k stretnutiu dvoch ľudí, klienta a masérky. Je plný nehy, úcty a citlivosti k telu, ale i k duši prijímajúceho. Pri tantrickej senzuálnej masáži hrá veľmi veľkú úlohu súkromie a komfort. Musíte sanaozaj cítiť veľmi príjemne a pohodlne a všetky negatívne myšlienky nechajte niekde inde za dverami. Tantrická masérka vás odvedie do masážnej miestnosti, kde je pripravené občerstvenie. Povie vám celý postup vašej masáže a ako bude aj prebiehať. Je tu takisto priestor pre vaše otázky. Podeľte sa o prípadne skúsenosti a aj o vaše priania a želania, či dokonca potreby. Najprv masáž začína kúpeľom. Máte nachystanú osušku a jemnú šatku, ktorá sa používa v Indii ako rituálny odev. Nevedeli ste to? Tak teraz ste sa to práve dozvedeli. Celkovú atmosféru dotvára príjemná orientálna hudba a v miestnosti určite ucítite príjemnú vôňu, ktorá pochádza z aromatických sviečok a vonných tyčiniek. Na príjemnú vôňu sú vhodné aj aromatické oleje, ktoré neskôr použije vaša masérka na masáž vášho tela. Masáž začína v stoji, ktorý je prejavom úcty k vám. Naladíte sa tak jeden na druhého. Nemusíte však robiť vôbec nič, o všetko sa postará vaša tantrická masérka.

portrét ženy, krk

Ona vie presne, čo má robiť. Takže sa už viac nemusíte obávať z nepoznaného. Z tantrického salónu budete odchádzať ako znovuzrodený a plný skúseností a nových zážitkov.