Choďte si oddýchnuť

Vždy, keď som si predstavovala leto, išlo mi hlavne o dovolenku. Proste dovolenka bola moja alfa a omega, nech sa dialo čokoľvek. Záležalo mi na tom, aby som niekam každý rok šla, proste to bolo niečo, čo som potrebovala a bolo mi jasné, že len na tom naozaj záleží. Jednoducho to bol vrchol môjho leta, vrchol všetkého, čo bolo pre mňa dôležité. Naozaj to bolo smiešne, pretože som si uvedomila, že ľudia vždy na niečo čakajú a že nevidím dôvod, prečo by som mala čakať na leto, aby som si oddýchla. Preto som sa rozhodla, že pôjdem na dovolenku hneď, pretože presne na tom naozaj záleží.

profesionál
 
Keď chcete urobiť niečo navyše, verte tomu, že najlepšie, čo môžete urobiť je zbaliť sa a ísť na dovolenku hneď. A viete čo? Aj ja som to vtedy urobila a bolo to to najlepšie, čo ma stretlo. Naozaj sa mi tomu nechcelo veriť a bola som z toho nadšená, pretože nech sa deje čokoľvek, naozaj je výborné, keď môžete ísť niekam preč. Problém dnešných ľudí je, že si to jednoducho často nemôžu dovoliť a sú z toho nervózny a naozaj veľmi smutný. Ja som našťastie mohla ísť, kam som chcela. A to som teda aj išla.

bali
 
Najlepšie, čo môžete urobiť, je jednoznačne last minute, ktorý je skutočne perfektný. Ja som sa preto rozhodla, že nech sa deje čokoľvek, tak aj ja urobím všetko preto, aby som si užila svoju dovolenku a práve za to, že je neplánovaná, si ju užijem najviac, ako to len ide. Takže už nemám nad čím viac premýšľať. Už môžem urobiť niečo preto, aby mi bolo fajn a už sa môžem zamerať len na to, čo je pre mňa naozaj veľmi dôležité. Teším sa, že je to takto. Teším sa z toho, že si môžem užiť dovolenku. A myslím si, že každý človek by mal urobiť presne to isté. Ísť a užiť si dovolenku, pretože len na tom naozaj záleží. Často ma trápilo, že si neviem oddýchnuť, ale zistila som, že je to zbytočné. Najlepšie, čo môžete urobiť je vypnúť a proste nemyslieť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup