Aj upratovanie sa môže stať vaším hobby

Upratovanie je veľmi neobľúbená činnosť medzi ľuďmi. Už aj stredná vrstva si často najíma upratovačky, pretože upratovať sa im jednoducho nechce. A za pár eur týždenne im to ani nestojí. A práve z upratovania sa dá spraviť príjemná a obľúbená činnosť. Možno si teraz klopete na čelo, že určite nemám pravdu, pretože upratovanie nemá nikto rád.

koště

Marie Kondo by vám vedela porozprávať.

Kto je to? Marie Kondo je upratovačka. Mladá upratovačka, ktorá si z upratovania spravila perfektný biznis, pretože vedela ako na to. Myslíte si, že aj vy viete ako na to? Myslím, že sa mýlite, pretože ešte ste nečítala jej knihu. Jej perfektnú knihu. Zázračné upratovanie.
Kniha je preložená už aj do slovenčiny a dokonca ich už napísala niekoľko. Všetky sú dostupné v kníhkupectvách, možno už aj v knižniciach. A prečítať ich sa jednoducho oplatí. Na to, aby ste sa naučila tie techniky, ktoré sú potrebné pre naozaj efektívne upratovanie. S nimi vás upratovanie bude baviť.

Pretože hneď základným pravidlom je povyhadzovať všetko nepotrebné z domácnosti

Prekvapení? Aj ja som bola.. ale dáva to logiku, pretože keď nebudete mať v domácnosti množstvo zbytočností, tak nebudete mať čo obchádzať a upratovať. Často nám na poličkách zaberajú miesto mnohé lapače prachu, ktoré vôbec nikdy nepoužijeme. Hoci sú to niekedy darčeky od známych, určite si nevšimnú, že ich tam už nemáte. A ak aj áno, povedzte, že na chvíľu ste ich odložili a potom ich dáte naspäť. A nabudúce ich upozornite, že nechcete dostávať žiadne lapače prachu, zbytočné sošky a podobné ozdoby. Radšej si ich vyrobíte z prírodných surovín a materiálov. Tie môžete potom neskôr skompostovať s čistým svedomím.
Marie Kondo je v meste a v štáte, kde žije veľmi známa. Svoj diár má obsadený už pol roka dopredu a teraz možno už aj na dlhšie. Keď príde k svojim zákazníkom prvé, čo urobí je to, že povyhadzuje plné vrecia zbytočností. Niektorí ľudia, ktorí nie sú pritom ani neprídu na to, že im toľko vecí chýba. Veď ich nepoužívali a zbytočne im zaberali miesto.

bleší trh

A keď je už miesto, oveľa lepšie sa potom upratuje. Nemusíte obchádzať všetky haraburdy, na ktoré padá prach.
Jednoznačne odporúčam si túto zázračnú knihu zakúpiť, požičať, stiahnuť – jednoducho prečítať, pretože vám navždy zmení život, tak ako ho zmenila mne. Ak začnete svoje zbytočnosti predávať, môžete na tom aj zarobiť. Poďme do toho!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup