Zeleninové džúsy pre vaše zdravie

Keď to vidíte na prvý pohľad, sa nemusí zdajú byť veľmi chutné. Je to vlastne druh kapusty. Nápoj je často známy ako energetický zdroj živín. Jej šťava je rovnako zdravá a má mnoho prínosov pre zdravie, rovnako ako iné zelené listové zeleniny.
Znižuje vrásky: Šťava má oveľa viac antioxidantov ako väčšina ostatných zelených listových zeleniny. Antioxidanty sú skvelým spôsobom, ako znížiť vrásky, pretože spomaľujú proces starnutia a skutočne pomáhajú pri prevencii poškodenia buniek voľnými radikálmi.

kapusta
 
Zdravie pokožky: Šťava má vitamín A, ktorý je nevyhnutný pre zdravie pokožky. Bolo dokázané, že je užitočné aj pri prevencii mnohých kožných ochorení.
 
Dobrý čistiaci prostriedok: Šťava je veľmi dobrý čistiaci prostriedok na pokožku. Detoxikuje vaše telo zvnútra, a preto sa prevádza do zdravého žiariaceho kože vonku.
 
Elastickosť vlasov: Ak zažívate pretrhnutie vlasov, určite ste zatiaľ nevyskúšali šťavu z kelu. Šťava zvyšuje vašu vlasovú elasticitu. Dokonca vám pomôže zvýšiť silu vlasov a urobí vlasy silnejšími.
 
Rast vlasov: Šťavy Kale pomáhajú zvýšiť obeh na pokožke hlavy. Týmto spôsobom prispieva k zvýšeniu rastu vlasov rýchlejšou rýchlosťou.
 
Vločky, sťava z vločiek bojovať vo vlasoch. Tiež pomáha veľmi v zlepšovaní pre suchú pokožku hlavy a výborne ju zvlhčí

zmrzlé ovoce
.
Bojuje a liečí rakovinu. Šťava pomáha pri boji a liečbe rakoviny. Glukozinolát nachádzajúci sa v šťave je naozaj dobrý na liečbu rakoviny a jej prevenciu. Je zvlášť užitočný pri liečení rakoviny prsníka, rakoviny prostaty, rakoviny močového mechúra a rakoviny hrubého čreva.
Zdravšie kosti.Zeleninvá šťava je bohatá na vitamín K, ktorý je prispôsobený za zdravšie kosti. Ľudia, ktorí majú nedostatok vitamínu K, sú vystavený väčšiemu riziku zlomenín a iných problémov súvisiacich s kosťami. Je tiež bohatý na vápnik, ktorý pomáha udržiavať celkové zdravie kostí. Zeleninová šťava pomáha pri znižovaní hladiny cholesterolu. Zachováva cholesterol pod kontrolou.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup