Samsung Galaxy S8

Tento rok prišlo a ešte aj príde na trh s mobilmi a tabletmi kopu neuveriteľných noviniek. Jednou z najočakávanejších sa stal tento produkt. V tomto článku sa teda pozrieme, kvôli čomu si Samsung Galaxy S8 získava svoju zaslúženú popularitu.
samsung logo
•        Všetko napovedá tomu, že s týmto smartfónom budú spokojní aj tí najnáročnejší uživatelia. Na displeji budeme mať možnosť pozerať videá v pomere obrazovky 18,5 : 9. Takže bude sa jednať o väčší pomer, aký nám poskytuje televízia, čiže 16 : 9. Displej má takisto možnosť rozlíšenia QHD a používa ozaj pestré a sýte farby. Ak bude so smartfónom pracovať po tme, využijeme funkciu- filter modrého svetla. Oproti svojmu predchodcovi Samsungu Galaxy S7, bude mať S8 o 36 percent väčší displej. Ešte k tomu rozlíšeniu, aby som bol presnejší. Možnosť rozlíšenia QHD je 2960 x 1440 pixelov, podľa môjho názor super.

•        Teraz Vám poviem o výkone tohto výrobku. Jedná sa o ďalšiu bombu! Osem jadrový procesor, zložený náslevne- 4 x 2, 3 Ghz a 4 x 1, 7 Ghz. Určite aj v tomto ohľade môže Samsung Galaxy S8 hrdo vstúpiť medzi konkurenciu najnovších smartfónov , ktoré majú prísť na trh tento rok. 4GB RAM je takisto sila.

•        Vnútorná pamäť má kapacitu 64 GB. Ak sa Vám máli, môžete si dokúpiť podporovaný pamäťovú karty s veľkosťou až 256 GB!

•        Predný fotoaparát má 8 megapixelov, zadný 12 megapixelov, v pomere strán 4:3. Takisto možnosť nátačania 4k videí!
focení očí
Takže v skratke- jedná sa o jednej z najnovších typov smartfónu, aké sú na trhu. Odpovedá tomu dizajn, displej, možnosť 4k natáčania, samozrejme výkon procesoru a RAM. Jedná sa o ozajstnú kvalitku. Takýto výkon nemajú ani niektoré novodobé notebooky. Samsung Galaxy S8 je oficiálne na európskom trhu od 28. Apríla 2017 a jeho cena je zatiaľ 690 eúr. Ale časom zrejme pôjde dolu, ako sme zvyknutí. No na kvalite to noč nezmení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup