Rok 2018, alebo posledná rozlúčka s týmto tovarom


Od začiatku tohto roku /2018/, budeme svedkami takmer určitého zániku určitých, doteraz skvelých a populárnych, produktov na trhu. Niektoré už vymiznú úplne, iné čo nevidieť. Je to jednoduché, doba sa posúva vpred a tieto produkty sú už nahradené inými, novšími, vo väčšine prípadov zrejme i lepšími. Preto sa bližie pozrime na to, aké produkty mám na mysli, s ktorými sa už asi stretneme len formou článkov, ako je tento.
znamení sbohem
•         Zameriam sa predovšetkým na tovar týkajúci sa technológie a elektra a je jasné, že nebudem písať o produktoch, ktoré tu s nami nie sú už 15 rokov. Pokúsim sa vybrať tie, ktoré boli donedávna ešte aktuálnymi.
Microsoft Kinect
Toto zariadenie sprevádzalo majiteľov konzoli Xbox skvelých sedem rokov a treba uznať, že v dobe svojho vzniku to bol veľmi originálny a inovatívny nápad, ktorý inšpiroval herné odvetvie a určite o ňom ešte začujeme. Avšak už skôr iba z dokumentov či článkov, ktoré pojednávajú o histórii  videohier. Je však pravdou, že firma Microsoft sa snažila kinect aktualizovať aj pre nový Xbox One X, no aktualizácia nakoniec nebola úspešná, kinect tak už nebude pre nové zariadenia kompatibilný. No ale pozrime sa na to z oveľa lepšej stránky, dnes už môžeme hrať videohry formou VR, čiže Virual Reality. Aj keď VR sa týka skôr konzoly Playstation od výrobcu Sony.
video-game
Microsoft Xbox 360 a Sony Playstation 3
Ešte v roku 2017 sa nachádzali na trhu, aj keď už bolo jasné, že čoraz zriedkavejšie. Ale tieto produkty ste ešte mohli kúpiť nepoužívané, čisto nové z internetu, pričom Xbox 360 stál cca 140 Euro a Playstation 3 cca 160 Euro. Každému je asi jasné, že im pomaly odzvonieva, ale cena je/bola/ lákavá. Myslím si, že od roku 2018 ich zakúpime už iba ako používané, cez inzerát, alebo z bazáru. Ale oplatí sa to? Rozhodnutie nechám na Vás. Každopádne výrobcovia produktu Playstation 3 oznámili minulý rok, že vyrobili posledný kus. Čo sa týka Xboxu 360, ešte možno zoženieme tú novšiu verziu, ktorá má 500 GB Harddisk a to za maximálne 140 Euro, čo je celkom zaujímavé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup