Povedzte to rúžom

Mnohé ženy si myslia, že nosiť výrazný rúž nie je rozhodne nič pre ne. My vám však musíme povedať, že nezáleží na tom, akú máte farbu pokožky a aký máte tvar pier. Výrazný rúž sa hodí skutočne každej žene. Jediné, čo musíte vedieť, je vybrať správny odtieň. Presne od toho závisí úplne všetko. Keď vyberiete správny odtieň, v ktorom sa budete cítiť dobre, môžete dobyť celý svet. A tým si môžete byť istá. Pretože žena v správnych topánkach a so správnym rúžom na perách zvládne skutočne úplne čokoľvek. Aj veľkú prezentáciu v práci a aj večeru s priateľmi. Tak teda, čo myslíte? Ktorý by sa hodil vám?
 
Červený rúž je klasika
 
Červený rúž by mala mať v kozmetickej taške každá jedna žena. Od tej najmladšej, po tú najstaršiu. Existuje neskutočne veľa odtieňov červenej, takže si môžete nájsť ten svoj. Ale verte tomu, že vďaka červenému rúžu sa budete cítiť maximálne sexy a sebavedome. Je to rúž, ktorí vo veľkom na ženách obľubujú aj chlapi a my sa im teda absolútne nečudujeme. Je to niečo, čo vám skutočne dodá sebavedomie. Červená farba je proste skutočne atraktívna.
 
Matné rúže sú horúcou novinkou
 
Ak sa niečo teší poslednú dobu skutočne ohromnej popularite, tak je to trend matných rúžov. Rúže, ktoré zaschnú do matna, neobtláčajú sa na poháre a môžete dať svojmu priateľovi pusu bez toho, aby ste mu urobili na tvári nepekný odtlačok pier. Môžete si byť istá, že s takýmto rúžom nič nepokazíte. Pozor však na to, aby vám príliš nevysušoval pery. Myslite na kvalitný balzam.
 
Bláznivé farby
 
Na tie si určite netrúfne len tak hocikto, no verte tomu, že aj na nich je niečo atraktívne. Hovoria predsa len o odvahe danej ženy, no nie? Kým v lete mnohé ženy stavia na krikľavé farby, ktoré len tak žiaria, v zime zase nechávame hovoriť tmavé farby, ktoré sú skutočne veľmi atraktívne. Tak, ktorú si vyberiete vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup