Pár tipov na to, ako sa zbaviť strií po pôrode

Hneď na začiatku Vám musím oznámiť smutnú správu. Strie nikdy úplne nezmiznú. Nie, ani operácia Vám nepomôže. Ale vďaka týmto spôsobom môžu vyblednúť tak, že ich takmer nezbadáte.
 
·         Kto neskoro začne, sám sebe škodí– Strie treba začať odstraňovať čo najskôr po pôrode, keď sú ešte čerstvé. Čím sú staršie, tým to ide horšie.
·         Vaječný bielok– Ak dôverujete domácej kozmetike a medicíne tak môžete skúsiť metódu vtierania si vaječného bielku niekoľkokrát denne do pokožky.
·         Cukor s citrónovou šťavou– ďalšia metóda pre vyznávačov domácej kozmetiky. Zmiešajte jednu polievkovú lyžicu cukru s 4-6 kvapkami citrónovej šťavy a aplikujte na strie dvakrát denne.

těhotenství

·         Cvičenie– Aby strie zmizli tak je potreba cvičiť. Bez toho to nepôjde. Pri cvičení sa totižto obnovuje elasticita kože.
·         Zemiaková šťava– Narežte zemiaky na plátky a natrite si s nimi postihnutú oblasť. Keď šťava zo zemiakov zaschne, miesto si vyčistite.
·         Pitný režim– Aby sa pokožka obnovila musí byť neustále hydratovaná.
·         Olejová masáž– Poskytne hydratáciu pokožky z vonku. Najlepšie oleje na toto sú: ľanový olej, kokosový olej a olivový olej.
·         Krémy proti striám– Dajú sa kúpiť rôzne. Stačí si vybrať taký, ktorý je vyrobený z prírodných ingrediencií, testovaný odborníkmi a osvedčený. Stačí si pozrieť recenzie na internete.

·         Laserová terapia– Ak chcete siahnuť po radikálnejšej možnosti a máte peniaze na vyše, môžete ísť na laserovú terapiu. Je ju treba opakovať 3 až 4 krát aby dosiahla požadovaný výsledok.
·         Plastika kože– Posledná možnosť riešenie strií, ale jediná ktorá zaberie úplne. Je však veľmi nákladná.

břicho
 
Ako sa rozhodnete zabojovať proti striám je len a len na Vás. Prajem Vám veľa šťastia a ak to náhodou nevýjde, vedzte, že aj tak ste krásna. Plus, muži si strie tak či tak veľmi nevšímajú.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup