Obývačke dome Vs byte

Každá obývačka je iná. Hovorí sa sto ľudí sto chuti. Každý si  svoju obývačku zariadi tak ako mu to vyhovuje a aby sa vo svojej obývačke cítil pohodlne ,  dobre a útulné. Ale v dnešnom článku sa pozrieme na to aký je rozdiel medzi obývačkou v malom byte a vo veľkom vidieckom dome.

byt
 
Ako som už naznačil veľký rozdiel je v priestore. Obývačka vo vidieckom domčeku je väčšia a zmestite tam naozaj všetko. Môžete si tam dať veľkú sedačku ktorá sa do takýchto domov hodí , môžete si interiér rozložiť tak ako Vám vyhovuje a máte aj veľa priestoru pre svoj pracovný kútik, či môžete v nej mať krb. Priestor vo vidieckej obývačke sa dá navrhnúť rôznymi spôsobmi. Nie je to super ? V takej to obývačke by každý trávil svoj voľný čas

relax
 
Obývačka v byte je výnimočná hlavne tom že aj keď je malá , je útulná. Veď útulnosti je práve to čaro ktoré hľadáte v každom novom domove.  Máte v nej všetko čo potrebujete a aj mali priestor Vám stačí na to aby ste sa cítili dobre.  Existuje mnoho moderných štýlov ako si zariadiť obývačku aby bola pekná a moderná , a každý si ju zariadime podal svojho gusta. Všetky dispozičné riešenia máju svoje čaro. Je len potrebné venovať svojej obývačky trochu času a ak chcete aby bola modernom štýle musíte aj trochu za investovať.
 
Tak obývačka v byte alebo spálni ? Ak si budete vyberať medzi domom a bytom a rozhodovaní bude mať slovo aj  obývačka nezabúdajte že obývačka je srdcom každého domova. Obývačke sa totiž stretáva celá rodina a trávite v nej kopec času. Je už len na Vás či si vyberiete obývačku z veľkým priestorom , alebo si zvolíte obývačku kde sa budete cítiť dobre a útulné no nezabúdajte na to že každý priestor sa dá prakticky využiť.

obývací pokoj
 
Tipy na peknú modernú obývačku : Nemusíte si kupovať dráhu sedačku ktorá by mala ohromiť vašu návštevu. Nie práve naopak. Vyberajte takú ktorá sa hodí do Vášho priestoru , vyberajte takú ktorá sa hodí do Vášho interiéru. Sedačku môžete zladiť aj podľa farby stien , čo celkovej farby interiéru alebo môžete farby kombinovať podľa svojho gusta.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup