Ako si získať pozornosť žien?

1.       Prirodzená inteligencia
Pre ženy je veľmi dôležité mať partnera, s ktorým sa dá rozprávať o mnohých oblastiach, zaujíma sa o nové veci, nemá predsudky a svoj názor nepovažuje za svätý. Spolužitie s takýmto mužom je oveľa príjemnejšie, pretože je ochotný robiť kompromisy, avšak je dosť inteligentný na to, aby poznal hranicu, kedy si má stáť výlučne za svojim. Taktiež hádky s takýmto mužom prinášajú viac ovocia. Inteligentný muž vie objektívne zhodnotiť problém a priznať si vlastnú chybu – čo je pre mnoho žien neoceniteľné.

čas

2.       Vzdelanie
Vzdelanie evokuuje u žien pocit, že muž sa vie postarať o rodinu, čo je veľmi dôležité. Ženy, ktoré priznajú, že im ide aj o peniaze nemožno hneď bez posúdenia zaraďovať do kategórie zlatokopiek. Neznamená to automaticky, že žena chce, aby ju muž živil a kupoval drahé a luxusné značky. Vo väčšine prípadoch žena chce, aby sa muž spolupodieľal minimálne z polovice na chode domácnosti teraz hovoríme o finančnom hľadisku.

model

3.       Slušné vystupovanie
Reprezentatívne a elegantné vystupovanie pôsobí na ženy ako magnet. Samozrejme, že muž vyzerá v košeli lepšie ako vo vyťahanom tričku a montérkach. Ale nejde tu len o vzhľad. Väčšinu žien odpudzujú muži, ktorí nadávajú na verejnosti, pískajú na ženy a správajú sa k nim neúctivo. Dobré maniere naopak, potešia každú a dozaista si Vás začnú všímať.

4.       Vôňa
Ženy sú na vône obzvlásť citlivé a keď zacítia peknú, sviežu, no poriadne mužskú vôňu, zaručene sa obzrú. Pôsobí ako magnet a keď sadne, dokáže naozaj zázraky.

      5. Kulinárske zručnosti
       Luxus, akým sú raňajky do postele alebo romantická, vlastnoručne pripravená večera, ocení              každá žena určite viac, ako jedlo v drahej reštaurácii. Okrem kulinárskeho zážitku jej tak dáte            najavo, že Vám na nej záleží a prekonali ste sa kvôli nej – v prípade, že ste predtým varil tak                maximálne čaj.

       6.  Pomoc v domácnosti
       Pre ženy sú tieto povinnosti také príjemné ako pre mužov. Smutné je, že veľa ľudí berie                      domácnosť ako prácu ženu, čo je však už dávno pasé. Žijeme v 21. Storočí vo vyspelej krajine,            preto je namieste, aby ste chytil metlu a dvor pozametal vy. Vaša žena bude dozaista                          prekvapená a určite sa Vám to vráti, oveľa príjemnejšie.

láska

      7.  Starajte sa o ňu
      Pokiaľ máte partnerku – zamyslite sa, a predtým zahoďte ego, aký je Váš intímny život. Ženy sú         niekedy veľmi hanblivé a nepovedia čo chcú, zvlášť ak by im niečo chýbalo v posteli. Skúste na         pár nocí položiť jej potreby pred svoje a dajte jej pocit, že je chcená, milovaná a krásna. Na to        Vám zaručene žiadna žena nikdy nezabudne.

     8. Starajte sa o seba
     Mnoho mužov si maximálne umyje vlasy a vyčistí zuby, tým ich starostlivosť o seba končí. Keď si      však vypestujete športové návyky a zdravého ducha, budete sa starať o Vaše telo, o to, či                    voniate, nemáte pokrčené všetky veci a podobne, stanete sa oveľa viac atraktívnym.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup