8 jednoduchých spôsobov, ako zvýšiť svoju príťažlivosť

1.      Oslaďte si ruky. Prvá a najčastejšia vec, ktorú budete pravdepodobne na novej párty robiť, je podávanie rúk. Aby si ľudia zapamätali práve vaše ruky, musíte dráždiť ich zmysly. Budete chcieť voňavé a najmä jemné dlane, čo zabezpečí voňavka alebo krém.

model

2.      Ženy, nezabúdajte na viečka! Skôr, než si začnete maľovať oči, hoďte na tie viečka a vnútorné očné kútiky nejaký ten korektor. Často si to ani neuvedomíte, ale keď príde červenanie, poznáte ten rozdiel.

3.      Vône aplikujte strategicky. Striekanie sa na verejnosti nie je spoločensky neprípustné, no často vám viac uškodí, než aby Vám prihralo pomyselný bodík. Aplikujte preto voňavku priamo na spodné prádlo – podprsenky, gaťky, trenírky. Takto sa vôňa počas celého dňa nestratí a keď príde na vyzliekanie, poznáte ten rozdiel.

krása

4.      Nekašlite na holenie. Nikdy neviete, kedy sa to prihodí. Musíte byť vždy pripravení, aby vás nezaskočila náhla ponuka a vy ste nezaskočili niekoho náhlym odmietnutím – často len kvôli zanedbaniu prípravy.

5.      Strapaté vlasy sú výsadou. Namiesto zvádzania ukrutných bojov s každým jedným neposlušným vlasom im dajte voľnosť! Strapatá textúra vždy neznamená neupravená textúra. Primiešajte im nejakú tú penu pre strapaté vlasy a ukážte svoje prirodzené krivky!

6.      Nebojte sa odhaliť nohy. Keď už aj došiel čas na zdĺhavé sprchové holenie nôh, nepanikárte. Natrite si ich pred holením baby olejčekom – tento pokožku zjemní a ochráni. Lepšie?

7.      Úsmev. Častokrát zabudnutý, kľúčový doplnok každej upravenej tváre. Niekedy, keď nemáte čas na detaily, nádherný úsmev dokáže pritiahnuť pozornosť a odlákať od nedostatkov.

móda

8.      Voda. Keď si ňou pretriete vlasy, nachvíľu oživíte celú drogériu, ktorú si na ne už tak dlho nanášate. Pokojne vypite naraz aj pol litra – pokožka, nechty, všetko akoby ožije.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup