6 spôsobov, ako ho potešíte

Mašáž

Koho by nepotešilo nežné láskanie pokožky? Pripravte si príjemnú atmosféru, hrejivý krém a môžete začať. Masáž obľubujú muži rovnako ako ženy. Znamená pre nich uvoľnenie po stresujúcom dni, intimitu s partnerkou a pocit, že sa o nich niekto stará. Ak sa vám stane, že vás chlap preruší s tým, že ste ho masážou navnadili, niet sa čomu čudovať. Možno ste práve objavili jeho erotogénnu zónu.

masáž

Prebratie iniciatívy v posteli

Stále nechávate partnera, aby si s vami robil, čo chce? Skúste ho dostať na lopatky. Najlepší spôsob ako obnoviť vášeň je predsa robiť niečo nečakané. Niekedy je dobré skúsiť viesť celú akciu sama. Partner už odviedol dostatok práce tým, že vás pripravil, tak nemusíte mať zlý pocit z toho, že už ho k slovu nepustíte. Ukážte mu, čo viete! Možno s partnerom zistíte, že mu viac pasuje byť ten menej aktívny. Možno sa naopak utvrdíte v tom, že je pre vás lepšie, keď je partner hlavným aktérom.

Sexy košieľka

Muži milujú, keď sú ženy hriešne. A ešte viac, keď sú hriešne len pre nich. Nič vám nedodá viac sebavedomia ako to, keď uvidíte ako mužovi po pohľade na vás padla sánka. Či už to bude satén, čipka alebo obyčajná sieťovina, je dôležité mužovi ukázať, čo sa vo vás skrýva. Čipku muži zbožňujú, hoci niekedy môže pôsobiť, že je príliš vulgárna. Ak ste jemnejší typ, zvoľte satén. Hovorí sa, že menej je niekedy viac, ale v tomto prípade to platiť nemusí, preto je lepšie ak vás košieľka stále aspoň trochu zakrýva, aby mal chlap nutkanie skúmať, čo je pod ňou.

láska

Kompromis

Je niečo, na čo by ste sa neodhodlali a váš partner po tom veľmi túži? Urobte mu radosť a splňte mu toto prianie. Štedro vás za to odmení. Ak napríklad obľubuje športy a vy sa necítite na to, aby ste si s ním zahrala, zaplaťte mu napríklad kurz a povzbudzujte ho.

Vytúžené finále

Ako dlho dokážete zvádzať svojho partnera a nepodľahnúť mu? Skúste partnera zvádzať deň, niekoľko dní alebo celý týždeň. Pripomeniete mu tým to, ako vás zvádzal, keď ste sa spoznali. Bude to preňho zážitok z lovu a možno zažijete niečo, čo nikdy v živote neurobil.

Dobré jedlo

Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Spravte svojmu miláčikovi chutnú večeru. Alebo sa dohodnite na spoločnom varení. Hoci je dnes normálne, že muži vedia variť, stále sa ľudia držia zvyku, že kuchyňa je priestor ženy. Pustite si ho doň a nechajte ho nech vám pomôže. Možno nebude taký obratný alebo skúsený ako ste vy, ale môžete sa spolu zasmiať na jeho nešikovnosti alebo naopak, tešiť sa z toho, ako sa mu darí. Bude sa cítiť viac potrebný. A ak varenie nie je pre vás, jednoducho sa vyberte do dobrej reštaurácie alebo niekam, kde ste chodievali kedysi a zaspomínajte si na to, čo ste spolu všetko zažili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup