10 tipov, ako si zarobiť na internete

  1. Dotazníky. Je to jednoduché a účinné. Na internete existuje množstvo webových stránok, kde sa vieš prihlásiť a jednoducho vyplniť dotazník, za ktorý ti bude pripísaná buď finančná odmena alebo príslušné body, ktoré symbolizujú danú čiastku. Zaberie ti to maximálne pár minút a odmeny sú rôzne. Môžeš dokonca zapojiť i kamarátov alebo známych, za ktorých opäť získaš príslušnú odmenu.

typizace.jpg

  1. Blog. Ak máš talent na písanie a baví ťa to, neváhaj! Existuje množstvo webových stránok, na ktorých vieš rovno umiestniť reklamu a na základe prečítania tvojho blogu ti časom bude chodiť finančná odmena. Chce to síce čas, ale záleží na tvojej šikovnosti!
  2. Youtube. Ak si šikovný, cieľavedomý a vieš zaujať, aj pomocou videí na youtube si vieš časom pekne zarobiť.
  3. Predaj. Ak vlastníš oblečenie, ktoré nenosíš, knihy, ktoré si prečítal a už sa k nim nechceš vrátiť, rôzne hračky či veci, môžeš ich prostredníctvom internetu predať. Určite sa nájde pár ľudí, ktorí to ocenia a využijú a ty si takto zarobíš a pritom veci nevyhodíš, čo prispieva i k pozitívnemu ohľadu na životné prostredie.

podnikatel.jpg

  1. Vytváraj. Môžeš kresliť, niečo vytvoriť, napríklad náušnice, náhrdelníky, náramky a následne ich predať. Ak si vytvoríš klientelu, časom sa z toho môžeš stať celkom slušný zárobok.
  2. Ponúkaj produkty. Napríklad drogériu. V dnešnej dobe sa vieš zapojiť akokoľvek, dokonca získaš na dané produkty i nejaké zľavy. Ak ťa to baví a vieš ľudí takpovediac ukecať, choď do toho!
  3. Píš pre niekoho články alebo práce do školy. Možno sa ti to bude zdať ako podvod. Ale vieš, koľko ľudí si dáva písať napríklad seminárne práce cudzím ľuďom? Stačí, ak im spravíš korektúru v slovenskom alebo cudzom jazyku a už sa ti pripíše slušná suma na tvoj účet.
  4. Doučuj jazyky prostredníctvom Skypu. Alebo inej aplikácie. Je to jednoduché, z pohodlia domova. Sám si určíš cenu podľa úrovne, ktorú budeš učiť a podľa tvojich schopností. Navyše si zlepšíš prejav a budeš v neustálom kontakte s cudzím jazykom.
  5. Píš recenzie. Aj tu sa môžeš slušne vypracovať. Samozrejme, platí pre tých, ktorí sú dobrí v písaní a majú v tom svoju záľubu.
  6. Opäť, ak ťa baví písanie a si v niečom dobrý, prípadne sa niečomu venuješ naplno, napríklad fitnessu, založ a napíš E-book. Časom si ho určite kúpi nie jeden človek, ale viac a ty zarobíš!